گلدان مرمر

گلدان مرمر

یکی از کارهای تزئیناتی که از سنگ های مرمر طراحی و اجرا می شود، گلدان مرمر نام دارد. مرمر از سنگ های دگرگونی است که از دگرگونی سنگ آهک به وجود آمده است. از سنگ های مرمر جهت مجسمه سازی و اشکال تزئیناتی دیگری استفاده می شود. برای نمونه می توان به بنای تاج محل اشاره کرد که این بنا از سنگ مرمر ایجاد گردیده است. مرمر دارای قابلیت عبور نور است و همین مورد موجب گردیده تا گلدان مرمر نیز از محبوبیت بالایی در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان برخوردار گردد.

از مشخصه دیگر مرمر می توان به تنوع رنگ آن اشاره کرد که در این بین می توان به رنگ های سبز ، سفید،پرتقالی و آبی اشاره کرد که هر کدام از معادن متنوعی در ایران برخوردار می باشند و یکی از رنگ های پرطرفدار در بین گلدان ها، گلدان مرمر سبز می باشد.

قیمت گلدان سنگی مرمر

پارامترهای متعددی را می توان بر قیمت گلدان سنگی مرمر تاثیر گذار دانست که در این بین می توان به ابعاد ، پهنا ، نوع مرمر ، طرح و رنگ آن اشاره کرد که هر کدام به صورت مستقیم بر قیمت آن تاثیر گذار می باشند. ما به تولید انواع گلدان مرمر در اصفهان می پردازیم و شما می توانید جهت خرید گلدان مرمر در شهرهای تهران ، اصفهان و سایر شهرهای ایران با ما در تماس باشید و یا به صورت مستقیم از سایت دیجی کالا به خرید محصولات ما اقدام کنید. ما فروش این محصول را با حداقل قیمت برای شما فراهم ساخته ایم.جهت دریافت تصاویر محصولات می توانید با ما در تماس باشید.

رنگ هایی که در سنگ مرمر یافت میشوند دردیگر سنگ های طبیعی وجود ندارند. بخاطر مقاومت و استحکام این نوع سنگ و زیبایی فوق العاده آن، معماران و طراحان داخلی برای زیباتر جلوه دادن طرح های خود از این نوع سنگ استفاده میکنند. سنگ مرمر به فضای داخل خانه شکوه و جلوه ای خاص میبخشد و به دلیل جذابیت آن در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان استفاده وافر می شود.

چند نمونه دیگر از کاربرد های سنگ مرمر:
• قابلیت صیغل پذیری بسیار بالا در حدی که میتوان آن را جلا داد.
• دارا بودن سطحی درخشان. دلیل این درخشندگی، نفوذ نور در سنگ و انعکاس آن توسط لایه هایی پایینی سنگ میباشد.
• مقاومت بسیار بالای سنگ مرمر در مقابل تغییرات آب و هوایی، از مقابل گرما و سرما هم بسیار مقاوم است.
• ضد آلرژی بودن این نوع سنگ، گرد و غبار را در خود نگه نمیدارد.
• نگهداری و تمیزکردن آسان به کمک یک دستمال مرطوب.

گلدان مرمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + سیزده =

تماس با ما