سنگ کوبیک گرانیت مشکی نطنز

سنگ کوبیک گرانیت مشکی نطنز

یکی دیگر از انواع سنگ های ساختمانی از نوع گرانیت را می توان به گرانیت های نطنز اشاره کرد که از تنوع بالایی برخوردار بوده و در این بین می توان مشکی نطنز را اشاره کرد و در ابعاد متنوعی مورد فرآوری و تولید قرار می گیرد که در این بین می توان به سنگ کوبیک گرانیت مشکی نطنز اشاره کرد. از جمله ابعادی که مورد فرآوری قرار می گیرد 4 طرف برش و 6 طرف برش نام گذاری می شود که همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم از سنگ های کوبیک جهت استفاده در کف سازی معابر و فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرد . اصولا از این نوع سنگ کوبیک به صورت ترکیبی نیز با سیر رنگ های متضاد استفاده می گردد که می توان به رنگ های روشن گرانیت اشاره کرد.

قیمت کوبیک گرانیت مشکی نطنز

پارامترهای متعددی بر روی قیمت کوبیک گرانیت مشکی نطنز تاثیر گذار می باشند که در این بین می توان به نوع برش و همچنین ضخامت آن اشاره کرد . عمده تولید این نوع کوبیک ئر استان اصفهان صورت می گیرد و کارشناسان ما این آمادگی را داشته تا اطلاعات لازم و کاربردی در زمینه سنگ های کوبیک را در اختیار شما خریداران گرامی قرار داده و این مجموعه آمادگی خرید و فروش انواع سنگ کوبیک گرانیت مشکی نطنز را در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران را دارا می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

همانطور که اشاره شد از کوبیک های گرانیت بیشتر در محوطه هایی مورد استفاده قرار می گیرد که به نسبت از رفت و امد بالایی برخوردار بوده و با توجه به استحکام و دوام بالای سنگ های گرانیت پیشنهاد می شود که از این نوع سنگ در کف سازی محوطه استفاده کنید و از جمله تنوع رنگ آن ها نیز می توان به رنگ های قرمز ، مشکی و کرم اشاره کرد. البته در بسیاری از مواردی که از این نوع کوبیک استفاده شده مشاهده می شود که از آن ها به صورت ترکیبی نیز استفاده گردیده وسعی کرده اند تا با چیدمان آن ها به ایجاد طرح های کاربردی مطابق با سلیقه کارفرما پرداخته شود. این نوع سنگ نیز مانند سایر سنگ های ساختمانی به صورت 2 طرف برش و 4 طرف برش مورد فرآوری قرار می گیرد که هر کدام به نوعی دارای کاربری مختص خود بوده و از نظر قیمت نیز متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + دو =

تماس با ما