تراورتن سیلور تکاب

تراورتن سیلور تکاب دارای بازه رنگ سیلور یا دودی است که دارای زمینه های روشن و تیره است و در حال حاضر به دو صورت موج دار و بی موج تولید می شود. بیشترین سایزی که از ان در بازار یافت می شود تایل است. معدن آن در استان آذربایجان غربی ف شهرستان تکاب قرار گرفته است.تراورتن سیلور بر اساس جنس و رنگ دارای مقاومت بالایی است و همچنین تنوع رنگی آن بین سفید و سیلور است. بر همین اساس تنوع رنگ آن باعث خواهد شد که کثیف شدن آن بر اثر آلودگی نامشخص باشد. سنگ تراورتن سیلور تکاب دارای مقاومت بالایی در برابر یخ زدگی و سرما است.

این نوع سنگ تیره ترین سنگ مشکی یا به عبارتی سیاه ایران به شمار می رود.علاوه بر داشتن تیرگی همچنین بر روی سطح آن رگه های زیبایی قرار دارد. با مشاهده عکس آن این بازی رنگ در این نوع سنگ تراورتن خواهید شد. برای دست یابی به اطلاعات بیشتر در مورد سنگ سیلور شما می توانید با جستجو نام آن در فروشگاه فایل به دانلود لیست تولید کنندگان بپردازید. این نوع سنگ بهتر است با سنگ های زمینه سفیدی مانند تراورتن عباس آباد کار شود و ترتیب ان با این نوع سنگ زیبایی خاصی به نمای بیرون ساختمان خواهد داد.بازه قیمت این سنگ نیز مانند سایر سنگ های تراورتن به به کیفیت وابستگی دارد و مهمتر از آن معدن ان نیز بر روی قیمت آن تاثیر گذار است که در مقالات دیگر مربوط به این نوع سنگ می توانید با آن ها آشنا شوید. ولی بازه قیمت این نوع سنگ از 45 هزار تومان تا 100 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

تراورتن سیلور تکاب

تراورتن سیلور تکاب

قیمت تراورتن سیلور تکاب

پارامترهای متعددی بر قیمت تراورتن سیلور تکاب تاثیر گذار می باشد که در این بین می توان به ابعاد ، ضخامت ، سورت بندی و همچنین کیفیت فرآوری آن اشاره کرد که در بخش محصولات قصد داریم به معرفی کاملتر آن ها بپردازیم.موقعیت جغرافیایی نیز تا حدودی بر قیمت آن تاثیر گذار می باشد برای نمونه می توان گفت قیمت در شهرک صنعتی رضوانشهر یا شهرک صنعتی محمود آباد و همچنین شهرک صنعتی شمس آباد در اصفهان و تهران دارای بازه قیمت متفاوتی خواهد بود که بر اساس نوع نیاز می توانید اقدام به خریداری آن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

تماس با ما