تراورتن دره بخاری

تراورتن دره بخاری

تراورتن دره بخاری جز روشن ترین و همچنین با کیفیت ترین سنگ های ساختمانی است که دارای کمترین تخلل می باشد و به نسبت موجب شده تا از مواد شیمیایی رزین در جهت فراوری آن کمتر استفاده شده که خود عاملی بر سطحی درخشان از نظر کیفیت فراوری در جهت استفاده در نمای ساختمان شود.

یکی از سورت های آن   تراورتن سفید دره بخاری   است که بیشتر کرم مایل به روشنی است و در نمای کار شده با این نوع سنگ ، از دور نمایی مایل به سفید و کرم مایل به شیری دارد. معدن این سنگ در غرب شهرستان محلات و شمال معادن حاجی آباد واقع شده است. سورت بعدی این نوع سنگ ، تراورتن دره بخاری چرمی است که یکی از دلایل در لیست خرید مشتریان قرار گرفتن آن ، به دلیل طرح زیبای آن در مدل چرمی است و مورد استفاده در نماهای رومی است. برای دریافت لیست تولیدکنندگان سنگ دره بخاری به فروشگاه فایل ما مراجعه کنید و با جستجو نام سنگ مورد نظر به دانلود فایل اطلاعات تولیدکنندگان بپردازید.

تراورتن دره بخاری

تراورتن دره بخاری

با توجه به قرار گرفتن موقعیت معادن آن در کنار معادن حاجی آباد شما نیز به این موضوع پی خواهید برد که این سنگ شباهت زیادی با تراورتن حاجی آباد از نظر جنسیت و کیفیت دارد و می توان به عنوان یکی از جایگزین های آن استفاده کرد.

تراورتن سفید دره بخاری

تراورتن دره بخاری چرمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + یک =

logo-samandehi