سنگ تراورتن طرق

سنگ تراورتن طرق

سنگ تراورتن طرق معادن این نوع سنگ تراورتن در استان اصفهان و در نزدیکی نطنز قرار گرفته است. این منطقه دارای معادن زیادی است. معادن زیادی در حال فعالیت است که همین مورد موجب شده تا بازه رنگ های متعددی در این منطقه وجود داشته باشد.

در فرآوری کردن و جهت افزایش کیفیت از ماستیک و رزین بهره گرفته می شود و یکی از عوامل تاثیر گذار بر کیفیت این سنگ می باشد. بیشتر کاربرد این سنگ در دیواره های خارج ساختمان است. اما یکی از سنگ هایی که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است همین طرق است که در نماهایی که طبق قانون جدید در تهران 30 به 70 و ترکیبی با آجر باید کار شود و سورت بی موج آن بیشترین مصرف را دارد. این نکته را با گردش در بازار سنگ می توانید مشاهده کنید.

یکی از موارد دیگری که موجب برند شدن آن در این سال گذشته شده است و می توان آن را در کنار سنگ تراورتن حاجی آباد قرار داد ، شباهت این دو از نظر کیفیت و جنسیت می باشد و متاسفانه این سنگ هم از نظر قیمت همانند حاجی آباد در معادن به قیمت های کاذبی از نظر کوپ رسیده است . برای آگاهی از قیمت های دقیقتر مقالات جدیدتر ما را دنبال کنید و یا با ما در تماس باشید و در خبر نامه ما عضو شوید تا از تمامی محصولات مرتبط با سنگ ساختمانی روزانه آگاهی داشته باشید.

قیمت تراورتن طرق

تراورتن کرم طرق یکی از سنگ های پر مصرف حال بازار می باشد . سنگ تراورتن طرق شباهت بسیار زیادی به سنگ حاجی آباد دارد و از نظر قیمت جایگزین آن شده است. این نوع سنگ نیز مانند سایر سنگ های تراورتن به صور ت موج دار و بی موج برش خواهد خورد. اما بیشترین تولید آن در بازار از نوع بی موج است و یکی از سورت هایی که در بازار نیز زیاد یافت می شود همان سورت کرم بی موج آن است که این نوع سورت از نظر قیمت مناسبتر است. سورت دیگر این سنگ که آن هم به صورت بی موج در بازار یافت می شود تراورتن سفید طرق است که بازه قیمت آن از نوع کرم بالاتر است. برای دریافت لیست قیمت و آگاهی از اخرین اخبار مرتبط به سنگ های ساختمانی در خبر نامه ما عضو شوید و با ما در تماس باشید.

قیمت سنگ تراورتن طرق مانند سایر سنگ های ساختمانی دیگر بسیار به رنگ و کیفیت وابستگی دارد. بازه قیمت آن برای نوع تراورتن کرم طرق از 35 هزار تومان تا 85 هزار تومان می باشد. و به همین سبک برای رنگ های روشن تر از 90 هزار تومان تا 180 هزار تومان نیز در بازار مشاهده شده است. در اوایل تا حدودی توانست به دلیل ارزان بودن کوپ و در نتیجه پایین تر بودن قیمت آن نسبت به سنگ تراورتن حاجی آباد جای آن را در بازار بگیرد اما طبق بررسی های اخیر این سنگ با بلوغ خود را گذرانده و در حال حاضر در حال نزول بوده و دلیل اصلی افزایش قیمت آن است که با هم قیمت شدن آن با حاجی آباد موجب شد تا بازار مجدد به سمت حاجی آباد میل پیدا کند و جایگاه خود را پیدا کند.برای اینکه اطلاعات بیشتری از انواع سنگ ساختمانی بدست بیاورید وب سایت ما را دنبال کنید.و در اخر باید گفت قیمت تراورتن طرق از 35 هزار تومان تا 180 هزار تومان می باشد

بیشترین تولید این نوع تراورتن در شهرک صنعتی رضوانشهرو محمودآباد اصفهان صورت می گیرد و به همین ترتیب خرید وفروش آن نیز در این دو شهرک به صورت گسترده صورت می گیرد. شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت آن در شهرهای اصفهان و تهران با ما در تماس باشید.

سنگ تراورتن طرق

سنگ تراورتن طرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هفده =

تماس با ما