سنگ تراورتن حاجی آباد

سنگ تراورتن حاجی آباد

معادن آن در استان مرکزی قرار گرفته است و انبوه تولید آن نیز در استان اصفهان می باشد. بازار مصرفی سنگ تراورتن حاجی آباد، نیز در استان تهران می باشد که می توان با یک گردش  یک روزه در بازار سنگ فروشان تهران به این موضوع پی ببرید.

همچنین شخصا به این موضوع خواهید رسید که بی موج حاجی آباد  در حال حاضر در بازار بورس تر است نسبت به موج دار آن و یکی از معادن فعال در این زمینه  نیکفر  می باشد . تراورتن بیشترین مصرف خود را در نمای بیرون ساختمان دارد و در مکان های باستانی نیز دیده شده است که از آن به صورت بدون ریزین فرآوری شده مورد استفاده قرار می گیرد.

دریافت قیمت انواع تراورتن حاجی آباد 09139321409

این سنگ ، به عنوان یک سنگ ماندگار برای مدت های طولانی است که می توان با خیال راحت از آن استفاده کرد. از دیگر مصارف آن می توان به کاربردی بودن در نمای رومی اشاره کرد و همچنین یکی از سنگهای مهندسی مورد تایید برای تمامی پروژه های دولتی این سنگ می باشد که ماندگار و پردوام ولی تنها ایراد آن گران بودن قیمت آن می باشد.

قیمت تراورتن حاجی آباد

قیمت سنگ تراورتن حاجی آباد به پارامترهای زیادی وابسته است که می توان به ترتیب به ان ها اشاره کرد.عبارت اند رنگ که هرآنچه از کرم بودن به روشن تغییر رنگ داشته باشد به ان نسبت بازه قیمت نیز افزایش پیدا خواهد کرد. پارامتر دیگر، کیفیت فرآوری است که خود به عوامل دیگری چون استفاده از رزین مناسب و همچنین به کارگیری ساینده های سنگ که یکی از معروف ترین آن ها ساینده های ایتالیایی است. قیمت آن  در بازار از بازه 35 هزار تومان تا 220 هزار تومان مشاهده شده است و رنگ آن از بژ به کرم تیره و کرم و کرم روشن تنوع دارد. این سنگ یکی از موارد مورد علاقه قرار گرفتن آن، خاصیت ابروبادی بودن آن است که بسیار مورد کاربرد در نمای رومی و ترکیبی با اجرهای نسوز است.

تراورتن حاجی آباد بی موج

تراورتن حاجی آباد بی موج  سورت دیگری از این نوع سنگ که یکی از پر مصرف ترین نوع سورت این سنگ در بازار می باشد. بر خلاف موج دار که به نوعی کمیاب است و سفارشی بریده می شوئ این نوع سورت به صورت انبوه است. توجه داشته باشید که بیشتر تراورتن حاجی آباد ممتاز در این دسته از سنگ یافت می شود و بازه قیمت آن حتی تا 220 هزار تومان نیز در بازار مشاهده شده است. در این سورت حالت ابروبادی زیادی دارد و بیشتر به همراه آجر و در نماهای رومی مورد کاربرد است.

تراورتن حاجی آباد موج دار

تراورتن حاجی آباد موج دار نمونه سورتی از حاجی آباد که این روز ها به دلیل تولید بیشتر به صورت بی موج کم یاب شده است. به نوعی به سفارشی تولید آن انجام می گیرد. این نوع تراورتن بیشتر مورد کاربرد در نمای بیرون ساختمان است اما در حال حاضر باید توجه کرد که یکی از موارد کاربرد آن در نماهای رومی است که به دلیل حالت ابروبادی این سنگ به صورت یکدست کار می شود و آن نیز در سورت بی موج بیشتر مورد کاربرد است. پس تا اینجا دلایل نایاب بودن سورت موج دار را بررسی کردیم. اما باید بدانید که بیشتر رنگ کرم مدنظر است برای آن هایی که به سراغ این سنگ برای خرید در بازار می روند. یعنی نمایی کرم به انتخاب این سنگ به دلیل کرم بودن آن می پردازند.می توان به جرات برندترین سنگ کرم را سنگ  حاجی آباد عنوان کرد.

تراورتن حاجی آباد

 

در این محتوا سعی کردیم تا حدودی به معرفی برند حاجی آباد بپردازیم و مشخصات ظاهری و جنسیت این سنگ به همراه لیستی از تولید کنندگان آن مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت. در ادامه سعی خواهیم کرد نمونه تصاویر بیشتر از نمونه کارها و همچنین سایر سورت های این نوع سنگ در این بخش قرار دهیم. اطفا در ادامه نیز ما را دنبال کنید و سوالات خود را از ما بپرسید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 7 =

logo-samandehi
تماس با ما