سنگ تراورتن عباس آباد

 سنگ تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد تشکیل شده است از نظر رنگ که شامل بازه رنگ روشن و سنگ تراورتن کرم عباس آباد می باشد. یکی از پر مصرف ترین آن ها همین رنگ کرم می باشد که آن نیز مورد کاربرد در طرح رومی است. مدل بی موج آن کمی پر مصرف تر است. به دلیل قوانین جدید در در ساختمان سازی تهران که موجب پر مصرف شدن آن شده است. مدل دیگر تراورتن عباس آباد پرتقالی است که با این نام نیز شناخته می شود که دارای رگه های صورتی است که آن نیز قیمت پایین تر داشته و بازه آن از 35 هزار تومان تا 75 هزار تومان در بازار است و طبق مشاهدات ما نمای کار شده آن بسیار زیبا است.

کارخانه سنگ تراورتن عباس آباد

کارخانه سنگ تراورتن عباس آباد که به تولید این نوع سنگ می پردازند در استان های اصفهان ، تهران و اراک بیشترین فعالیت خود را دارند و به تولید این سنگ می پردازند. این سنگ به دلیل محل استخراج معادن آن با نام تراورتن عباس آباد محلات نیز شناخته می شود ولی توجه داشته باشید که بالاترین تولید ان در استان اصفهان می باشد. یکی از پارامترهای تاثیر گذار بر کیفیت آن نوع ماده شیمیایی رزین و ساینده هایی است که برای آن استفاده می شود و به اصطلاح عامیانه نحوه پرداخت ساب سنگ است که موجب براق تر شدن آن می شود و قیمت گذاری آن تا حد زیادی به این دو پارامتر وابسته می باشد و موجب شده یک سورت سنگ با تمام مشخصات یکسان به اختلافی تا بازه 20 هزار تومان در قیمت گذاری انجام شود. این سنگ به عنوان یکی از برندهای سنگ ایران به دنیا شناخته شده است.

قیمت تراورتن عباس آباد

این نوع سنگ از معادن محلات استخراج می شود و انبوه تولید آن در استان اصفهان صورت می گیرد.یکی از سنگهایی که بازه قیمت آن بسیار تفاوت دارد این نوع سنگ ساختمانی میباشد. قیمت تراورتن عباس آباد بر اساس کیفیت و رنگ و حتی در بعضی مواقع بر اساس اصطلاح عامیانه صنف سنگ بر اساس قد و پای سنگ نیز قیمت گذاری می شود . فروش این سنگ بیشتر به صورت نقدی انجام می شود به دلیل قیمت بالای کوپ آن ، خود دلیلی بر این مورد شده است.با توجه به تخقیقاتی که تیم ما داشته است قیمت بی موج آن از 35 هزار تومان تا حدود 280 هزار تومان در بازار می باشد و قیمت موج دار آن نیز از 30 هزار تومان تا 350 هزار تومان در بازار مشاهده شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید. قیمت این نوع سنگ درجه بندی ندارد و ما به شما پیشنهاد می کنیم در هنگام دریافت قیمت ابتدا با دریافت تصویر به دریافت قیمت بپردازید و بعد از آن حتما در موقع خرید به صورت حضوری اقدام به خرید کنید. در هنگام بارگیری و تخلیه بسیار مراقب باشید و سعی کنید از کارگران حرفه ای در این زمینه استفاده کنید چون این نوع سنگ بسیار شکننده می باشد. این نوع سنگ ساختمانی دارای رگه هایی است که در صورت عدم مراقبت موجب شکستی آن خواهد شد.این سنگ  جزء سنگهای ساختمانی با قیمت مناسب محسوب می گردد . قیمت فروش این سنگ براساس کیفیت و رنگ آن مشخص می شود . این سنگ درجه ۲ به دلیل ارزان بودن در دیواره های  سوله های کارخانه های مواد غذایی و اماکن تجاری و همچنین در قسمتی از نماهای ساختمان که در دید مستقیم نمیباشند (پشت نما ) کاربرد فراوانی دارد.

تراورتن عباس آباد موجدار

سنگ تراورتن عباس آباد موجدار در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین سنگ های ساختمانی قابل استفاده است. این سورت با توجه به صاف بودن موج های سنگ و با توجه به ذات سست این سنگ برای تولید کننده تا حدود زیادی فرآوری آن سخت تر است. بازه قیمت سورت های ممتاز و سوپر آن از 140 هزار تومان تا 380 هزار تومان در بازار قیمت گذاری شده است که با نوع سفید شناخته می شود. از قیمت های پایین تر آن یعنی از بازه قیمت 65 هزار تا 110 هزار تومان آن سنگ هایی با رنگ کرم تر است و از این بازه پایین تر در مدل موج دار شما سنگ هایی با زمینه شلوغ از رنگ های مختلف خواهید دید. یکی از نام های مجهول دیگر نیز سنگ نوع سوزنی است که تا حدودی برای ما نیز مجهول می باشد.

تراورتن عباس آباد بی موج

این نوع تراورتن دارای رنگی سفید و مایل به کرم می باشد. بیشتر تولیدات آن در حال حاضر با توجه به نیاز بازار تهران به صورت بی موج در حال تولید است. دومین استان در خرید این نوع سنگ ساختمانی ، استان اهواز می باشد که در آن جا بیشتر مصرف داخلی دارد.می توان به نوعی سنگ تراورتن عباس آباد بی موج را به عنوان بازار هدفی در تهران به شمار آورد.

از مزایای این سنگ می توان به ذاتی روشن و سفیدی آن اشاره کرد که حتی تا سالیان دراز نیز مستحکم می باشد . اما باید ذکر کرد که این سنگ دارای سوراخ های بسیاری است که همین دلیل خود موجب مطرح شدن کیفیت فراوری در تفاوت بازه قیمت بر روی این سنگ شده است و مشاهده شده است حتی تا نرخ 20 هزار تومان اختلاف قیمت بر روی این محصول وجود دارد. چون استفاده از رزین برای این سنگ به عنوان یک ماده شیمیایی حیاتی است و اختلاف قیمت بر روی این ماده بسیار است. این سنگ به صورت تخصصی در شهرک های صنعتی رضوانشهر و محمودآباد مورد فرآوری قرار می گیرد و شما می توانید جهت دریافت قیمت ان در شهرهای اصفهان و ترهان با ما در تماس باشید.

انواع سنگ تراورتن عباس آباد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دوازده =

logo-samandehi
تماس با ما