قیمت سنگ کف پارکینگ

قیمت سنگ کف پارکینگ

قیمت سنگ کف پارکینگ

انتخاب سنگ ساختمانی مناسب با در نظر گرفتن شرایط فنی آن به ما کمک می کند تا دوام مناسب و دراز مدت  را تضمین می کند. به دلیل نبود اطلاعات کافی در خصوص سنگ های ساختمانی در بین مصرف کنندگان در این نگاره سعی شده تا اطلاعات و مشخصه ها کاربردی جت انتخاب سنگ مناسب روبه رو هستید. اولین نکته در خیرید سنگ باید به آن توجه  کرد این که آن یک ماده طبیعی است و از دل طبیعت بیرون می آید و سنگ به ارمغات آورنده زیبایی است. در این بخش قصد داریم به بررسی قیمت سنگ کف پارکینگ بپردازیم.

پیشنهاد ما به شما در انتخاب سنگ مناسب برای کف پارکینگ انتخاب سنگهای گرانیت و خانواده پینی و مرمریت هرسین و چهرک است. تا حد امکان به سنگهایی با ضخامت 3 سانتی متر رجوع کنید . برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

قیمت سنگ کف پارکینگ

یکی از مهمترین و حساس ترین موارد در تامین مصالح ساختمان انتخاب سنگ کف پارکینگ می باشد. معمولا اولین جایی از ساختمان که یک نفر وارد می شود پارکینگ یک ساختمان می باشد به همین دلیل در انتخاب سنگ کف پارکینگ دقت بیشتری باید داشت. باید به این نکته اشاره کرد که انواع سنگ های ساختمانی قابلیت استفاده در این بخش از ساختمان را دارد که در این بین می توان به سنگ های تراورتن ، مرمریت و گرانیت اشاره کرد.

در انتخاب سنگ  مناسب کف پارکینگ باید موارد زیر را در نظر گرفت:

1- کف پارکینگ در معرض شستشوی مداوم است  درنتیجه از سنگ های مرمریت که آهکی هستند پیشنهاد نمی زیرا به مرور زمان این رگه ها خالی شده و جلوه ی زشتی به کف پارکینگ می دهد.

2-  کف پارکینگ در معرض تردد خودرو است در نتیجه باید سنگ های استفاده شده مقاومت بالایی در کف پارکینگ داشته باشد. طبیعتا سنگ های گرانیت و کریستال مقاومت بیشتری نسبت به سایر سنگها دارند و با توجه به اینکه اغلب سنگهای گرانیت ساب پذیری پایین تر و همچنین تغییر رنگ بیشتری درهنگام مرطوب شدن نسبت به سنگ های کریستال دارد در نتیجه استفاده از سنگ کریستال در کف پارکینگ پیشنهاد می گردد.

3- برای هدایت آب به کفشور کف پارکینگ باید شیب بندی شود. برای شیب بندی راحت تر بهتر است از سنگ هایی با اندازه های کوچک استفاده شود از طرف دیگر با افزایش ابعاد سنگ جلوه سنگ زیباتر می شود و اجرایی آن با مشکل روبرو می شود. البته استفاده از سنگ تا سایز 60 در60 در کف پارکینگ در اجرا مشکلی پیش نخواهد آورد و جلوه و زیبایی سنگ نمایان خواهد شد.

4-  رنگ سنگ کف پارکینگ از سنگ های تیره تر و براق تر پیشنهاد می شود.

5- چنانچه پارکینگ روی خاک می باشد باید زیرسازی خوبی انجام شود تا کف پارکینگ نشست ننماید.

6- سنگ کف پارکینگ از ضخامت بالایی برخوردار باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 8 =

logo-samandehi
تماس با ما