سنگ مرمریت گوهره خرم آباد

سنگ مرمریت گوهره خرم آباد

سنگ مرمریت گوهره خرم آباد

سنگ های مرمریت همواره از تنوع رنگ و معادن متعددی در ایران برخوردار باشد و در این بخش قصد داریم به معرفی یکی دیگر از سنگ های مرمریت با زمینه رنگ روشن بپردازیم. این نوع مرمریت از دسته سنگ های مرمریت با قیمت مناسب در ایران به شمار می آید و طبق مشاهدات ما جز معدود سنگ های مرمریتی به شمار می آید که علاوه بر قابلیت استفاده در نمای داخل در محوطه های بیرون ساختمان نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

سنگ مرمریت گوهره خرم آباد یکی از مرمریت های مرغوب ساختمانی بوده که درجات ممتاز آن به صورت کوپ یا فرآوری شده صادر می گردد و درجات خوب آن نیز چنانچه به خوبی استخراج شوند با مرمریت های لوکس و گران قیمت برابری می کنند. این سنگ در ابعاد تایل، اسلب و طولی تولید می گردد. معدن آن در استان لرستان، 32 کیلومتری غرب شهرستان خرم آباد واقع گردیده است.دارای طیف رنگی کرم روشن، کرم و بژ است که در درجات پایین آن رگه های طلایی و سیاه دیده می شود.

قیمت مرمریت گوهره خرم آباد

عوامل متعددی را می توان بر قیمت مرمریت گوهره خرم آباد تاثیر گذار دانست که در این بین می توان به ابعاد ، ضخامت، سورت بندی و همچنین کیفیت فرآوری آن اشاره کرد. سنگ گوهره خرم آباد در ابعاد تایل ، پلاک ، پله و ، فرشی و اسلب مورد تولید وفراوری قرار می گیرد و عمده تولید آن نیز در شهرک صنعتی رضوانشهر و شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان صورت می گیرد. مشابه سایر سنگ های ساختمانی می توان عمده خرید وفروش این نوع سنگ را نیز در شهرهای تهران و اصفهان به شمار آورد.

سنگ مرمریت گوهره خرم آباد

همواره از سنگ های مرمریت در طراحی ودیزاین دکوراسیون های داخلی ساختمان استفاده می شود و یکی از رنگ های پرطرفداری که در بیشتر ساختمان های ایرانی از آن مورد استفاده می شود زمینه رنگ کرم و کرم روشن و همچنین کرم بژ می باشد که در این بین می توان معادن متعددی را در ایران نام برد. در این وب سایت ما قصد داریم تا بدون هیچ گونه جانب داری از برند وسنگ خاص، به بررسی و معرفی آن بپردازیم و شما می توانید با اعلام نظرات و همچنین سوالات خود در این زمینه به ما یاری برسانید. همچنین از دیگر اهداف ما این می باشد که تجربیات کاربران در استفاده از برندهای مطرح در بازار را برای ما ارسال کنند تا این تجربیات در اختیار عموم قرار گیرد و با شناخت و آگاهی لازم به خرید سنگ ساختمانی مورد نظر خود بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 5 =

تماس با ما