سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

دارای زمینه مشکی همراه باخط هایسفید روی آن میباشد. را میتوان در قسمت های شمشیری پله، حاشیه آسانسور،و کف فضای لابی و… به کار برد. در ابعاد تایل و اسلب تولید و عرضه میشود.

سنگ مرمریت مشکی نجف آباد با داشتن زمینه ای مشکی رنگ و خطوط نامنظم سفید در آن از سنگ های قدیمی ایران است و شهرت جهانی دارد. به صورت ساییده و چرمی در ابعاد تایل، اسلب و طولی فرآوری می گردد. کاربرد آن در کلیه فضاهای داخلی ساختمان می باشد. دارای جذب آب پایین، مقاومت فشاری بالا و تخلخل کم می باشد. معدندر استان اصفهان، 40 کیلومتری غرب اصفهان و 12 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان نجف آباد واقع گردیده است.

یکی دیگر از دلایل پیشنهاد قیمت مناسب این سنگ نسبت به سنگ های با زمینه زنگی تیره و مشکی میباشد. بیستر جهت صادرات تولید میشود. معدن در استان اصفهان و 35 کیلومتری شهر نجف آباد قرار دارد. قیمت به ضخامت، کیفیت ساب، بلندی سنگ و مواد مصرفی هنگام تولید بستکی دارد.

پیشنهاد میشود که در کف پارکینگ و فضاهای خارجی ساختمان از سنگ مرمریت نجف آباد استفاده نشود. سنگ مرمریت نجف آباد از آن دسته سنگ های ساختمانی میباشد که زمینه رنگی یکدستی دارد از این رو به طراحان و مهندسین مشاور محترم پیشنهاد میشود که در طراحی هایی که سنگ مشکی یکدست موردن نیاز است از سنگ مرمریت مشکی نجف آباد استفاده نمایند.

منابع : وب سایت های مطرح سنگ ساختمانی

سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

سنگ مرمریت سیاه نجف آباد

قیمت سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 17 =

تماس با ما